२९ बैशाख २०७८, बुधबार

ताजा खबर

पछिल्लो २४ घण्टामा थप ९ हजार ३ सय ५ जनामा संक्रमण पुष्टि,१ सय ६८ को मृत्युपछिल्लो २४ घण्टामा कोरोना भाइरसबाट २ सय २५ जनाको मृत्युएकै दिन ९ हजार २ सय ७१ जनामा देखियो कोरोना संक्रमण १ सय ३९ जनाको मृत्युकेपीको दम्भका कारण ढल्यो कम्युनिस्ट सरकारअबैध १७ लाख ५० हजार भारतीय रुपैयाँ सहित एकजना पक्राउलुम्बिनी प्रदेशमा ३८ जना पत्रकार कोरोना संक्रमितपछिल्लो २४ घण्टामा ५३ जनाको मृत्युबर्दियाको गुलरियामा मध्यपश्चिम सर्जिकल हाउसको शुभारम्भ हुनेबर्दियामा निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने ३७ सय जनाभन्दा बढी प्रहरीको नियन्त्रणमाकोभिड संक्रमितका लागि निशुल्क एम्बुलेन्स सेवा प्रदान गर्ने ।

बर्दियामा थप २ जना गरि कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९३ पुग्यो

   २४ असार २०७७, बुधबार १६:०८ प्रकाशित

मंगलबार बर्दियाका थप २ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । बर्दियाको विभिन्न स्थानका क्वारेन्टिनमा बसीरहेकाहरुको स्वाँब संकलन गरि पठाइएकोमा भेरी अस्पताल नेपालगंजको प्रयोगशालामा भएको परिक्षणमा थप २ जनामा संक्रमण भएको पुष्टि भएको हो । बर्दियाको बढैयाताल गाँउपालिका वडा नम्बर ९ का २९ वर्षिय १ जना पुरुष र गुलरिया नगरपालिका वडा नम्बर १ की २३ वर्षिया महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यलय बर्दियाका सुचना अधिकारी कृष्ण गोपाल चौधरीले जानकारी दिनु भयो ।
मंगलबार २ जना थप भए संगै जिल्लामा कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९३ पुगेको वहाँले बताउनु भयो । बर्दिया जिल्लाबाट पिसीआर परिक्षण गर्नका लागी परिक्षणका लागी स्वाँब संकलन गरि पठाइएका मध्ये १ सय २० जनाको रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको स्वास्थ्य कार्यलय बर्दियाले जनाएको छ । भेरी अस्पताल नेपालगंजमा हाल सम्म १ हजार ४ सय ६ जनाको नुमना प्राप्त भएकोमा मंगलबार सम्म १३ हजार ६ सय ५५ जनाको नमुना परिक्षण सम्पन्न भएको छ । हाल सम्म ६ सय ६८ जनामा संक्रमणको पुष्टि भएको जनाएको छ । गत ४८ घण्टामा ७ सय ५ जनाको परिक्षण गरिएको छ । गत ४८ घण्टामा गरिएको परिक्षणमा १५ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएको भेरी अस्पताल नेपलागंजले जनाएको छ । मंगलबार पुष्टि भएका मध्ये सल्यानका ५ जना, दांगका ३ जना, रुकुमका ५ जना र बर्दियाका २ जना रहेका छन । बर्दिया जिल्लामा देखिएको १ सय ९३ जना मध्ये १ सय ५४ जनाले कोरोना जितेर घर फर्किसकेका छन ।

24 Views
%d bloggers like this: