२३ श्रावण २०७७, शुक्रबार

ताजा खबर

वडा अध्यक्ष सहित १३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि,जिल्ला प्रशासन कार्यालय बर्दियाद्वारा निषेधाज्ञा जारीकाठमाडौं उपत्यकाका ६२ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टिलकडाउन थप्ने बाँके प्रशासनको निर्णयआइपीएलमा चिनियाँ प्रायोजकलाई लिएर भारतमा विवादआज मात्रै ३ सय १५ जनामा कोरोना पुष्टि नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २० हजार नाघ्योगन्दर्व बस्तीमा दलित महिला संघको राहतः सरकारले रोजगारीको सिर्जना गर्नुपर्ने गन्दर्वको मागबाँके प्रशासनले आगामी आईतबारदेखि पुनः लकडाउन गर्नेबर्दियाका ४ सय ५० घर डुबानमा जोखिम मोल्दै काठ संकलनमा स्थानीयबर्दियाको महिला क्वारेन्टिनमा बस्ने महिलालाई “हामी नेपाली” संस्थाको सहयोगकर्णाली नदिको सतह बढेका कारण बर्दियाका १०० भन्दा बढी घर डुबानमा

बर्दियामा थप २ जना गरि कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९३ पुग्यो

   २४ असार २०७७, बुधबार १६:०८ प्रकाशित

मंगलबार बर्दियाका थप २ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । बर्दियाको विभिन्न स्थानका क्वारेन्टिनमा बसीरहेकाहरुको स्वाँब संकलन गरि पठाइएकोमा भेरी अस्पताल नेपालगंजको प्रयोगशालामा भएको परिक्षणमा थप २ जनामा संक्रमण भएको पुष्टि भएको हो । बर्दियाको बढैयाताल गाँउपालिका वडा नम्बर ९ का २९ वर्षिय १ जना पुरुष र गुलरिया नगरपालिका वडा नम्बर १ की २३ वर्षिया महिलामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य कार्यलय बर्दियाका सुचना अधिकारी कृष्ण गोपाल चौधरीले जानकारी दिनु भयो ।
मंगलबार २ जना थप भए संगै जिल्लामा कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९३ पुगेको वहाँले बताउनु भयो । बर्दिया जिल्लाबाट पिसीआर परिक्षण गर्नका लागी परिक्षणका लागी स्वाँब संकलन गरि पठाइएका मध्ये १ सय २० जनाको रिपोर्ट आउन बाँकी रहेको स्वास्थ्य कार्यलय बर्दियाले जनाएको छ । भेरी अस्पताल नेपालगंजमा हाल सम्म १ हजार ४ सय ६ जनाको नुमना प्राप्त भएकोमा मंगलबार सम्म १३ हजार ६ सय ५५ जनाको नमुना परिक्षण सम्पन्न भएको छ । हाल सम्म ६ सय ६८ जनामा संक्रमणको पुष्टि भएको जनाएको छ । गत ४८ घण्टामा ७ सय ५ जनाको परिक्षण गरिएको छ । गत ४८ घण्टामा गरिएको परिक्षणमा १५ जनामा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि भएको भेरी अस्पताल नेपलागंजले जनाएको छ । मंगलबार पुष्टि भएका मध्ये सल्यानका ५ जना, दांगका ३ जना, रुकुमका ५ जना र बर्दियाका २ जना रहेका छन । बर्दिया जिल्लामा देखिएको १ सय ९३ जना मध्ये १ सय ५४ जनाले कोरोना जितेर घर फर्किसकेका छन ।

©bardiyanews.com

error: Content is protected By Bardiyanews!!
%d bloggers like this: