२५ असार २०७७, बिहीबार

ताजा खबर

थप २५५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टिबर्दियामा थप २ जना गरि कोरोना संक्रमितको संख्या १ सय ९३ पुग्योशैलेश थापा क्षेत्री नेपाल प्रहरीको २८ औं महानिरीक्षक नियुक्तसुशान्तको 'दिल बेचारा’ को ट्रेलरले विश्व कीर्तिमान राख्न सफलभारत कानपुरका गुन्डा विकास दुबेले यसरी मारे ८ प्रहरीबर्दियामा संरक्षण सम्बन्धि अनुशिक्षण तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम शुरूबर्दियामा १ सय ४९ जना कोरोना जिति घर फर्किए, ४२ जना आइशोलेसनमा उपचार गराउँदैआज गुरु पूर्णिमा : बर्दिया सहित पश्चिम तराईमा मधेशी समुदायले भौंरी पर्व पनि मनाएखुर्सानीको धुलो आँखामा फाली सुनका गहना चोर्ने व्यक्ति पक्राउसलह किराको परिचय

फरार भएका कोरोना संक्रमित व्यक्ति ६ घन्टा पछि प्रहरीको नियन्त्रणमा

   ११ जेष्ठ २०७७, आईतवार १५:३२ प्रकाशित

 

कोरोना संक्रमित भएको रिपोर्ट आए लगत्तै फरार भएका एक व्यक्तिलाई बाके प्रहरीले ६ घन्टा पछि नियन्त्रणमा लिएको छ ।
बाकेको नरैनापुर गाउ“पालीका वार्ड न ३ नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक विद्यालयको क्वारेन्टाइनमा रहेका एक व्यक्ति कोरोना संक्रमित भएको पुष्टि भए लगत्तै राति फरार भएका थिए । सो क्वारेन्टाइनमा रहेका सवै १२ जना संक्रमित भएको रिपोर्ट आएको थियो ।

संक्रमित भएकाहरुलाई खजुरामा रहेको कोरोना उपचार कक्षमा लैजाने तयारी गर्दै गर्दा राति करिब १० वजेतिर भागेका युवकलाई नेपाल भारत सीमा नजिकैको रुखमुनि लुकिरहको अवस्थामा विहान ३ वजेतिर पक्राउ गरीएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाकेका प्रहरी नायव उपरिक्षक शिवबहादुर शिहले जानकारी दिनु भयो । नरैनापुर गाउपालिकाका उपाध्यक्ष जयन्तिदेवि श्रीवास्तवले गाउपालिका उच्च जोखिममा रहेको बताउनु भयो । उहाले संक्रमित देखिएका सवैलाई खजुरा लैजाने तयारीका लागी एम्वुलेन्समा लैजाने तयारी गर्दा एक जना भागेको विहान पख स्थानिय वासीको सहयोगमा प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई हाल खजुरा पठाईएको बताउनु भयो ।
भारत संग खुल्ला सीमाना जोेडिएको बाकेको नरैनापुर गाउपालिकामा मात्रै ८७ जना कोरोना भाईरस कोभिड १९ का संक्रमित भेटिएका छन । सो गाउपालिका लाई पुर्ण रुपमा सील गरिएको छ ।

Copyrighted Image

error: Content is protected By Bardiyanews!!
%d bloggers like this: