२६ श्रावण २०७७, सोमबार

ताजा खबर

बाँके कोरोनाको उच्च जोखिममा, ४६ जनामा कोरोना पुष्टिबर्दियामा ५ दिनका लागी निषेधाज्ञा जारी, गुलरियाको मुख्य बजार सुनसानकाठमाडौंमा ५६ जना सहित ३७८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टिबालविवाह न्युनिकरण गर्न बर्दियाका ३ पालिकामा सरोकारवालासंग छलफलबर्दियामा १ जना पत्रकार सहित २ सय २५ जनाले सहजै कोरोना जितेनेपालमा कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ७० पुग्यो।बांकेमा ४९ जनामा कोरोना पुष्टि निषेधाज्ञा मंगलबारसम्म जारी रहनेवडा अध्यक्ष सहित १३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि,जिल्ला प्रशासन कार्यालय बर्दियाद्वारा निषेधाज्ञा जारीकाठमाडौं उपत्यकाका ६२ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टिलकडाउन थप्ने बाँके प्रशासनको निर्णय

फरार भएका कोरोना संक्रमित व्यक्ति ६ घन्टा पछि प्रहरीको नियन्त्रणमा

   ११ जेष्ठ २०७७, आईतवार १५:३२ प्रकाशित

 

कोरोना संक्रमित भएको रिपोर्ट आए लगत्तै फरार भएका एक व्यक्तिलाई बाके प्रहरीले ६ घन्टा पछि नियन्त्रणमा लिएको छ ।
बाकेको नरैनापुर गाउ“पालीका वार्ड न ३ नेपाल राष्ट्रिय प्राथमिक विद्यालयको क्वारेन्टाइनमा रहेका एक व्यक्ति कोरोना संक्रमित भएको पुष्टि भए लगत्तै राति फरार भएका थिए । सो क्वारेन्टाइनमा रहेका सवै १२ जना संक्रमित भएको रिपोर्ट आएको थियो ।

संक्रमित भएकाहरुलाई खजुरामा रहेको कोरोना उपचार कक्षमा लैजाने तयारी गर्दै गर्दा राति करिब १० वजेतिर भागेका युवकलाई नेपाल भारत सीमा नजिकैको रुखमुनि लुकिरहको अवस्थामा विहान ३ वजेतिर पक्राउ गरीएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाकेका प्रहरी नायव उपरिक्षक शिवबहादुर शिहले जानकारी दिनु भयो । नरैनापुर गाउपालिकाका उपाध्यक्ष जयन्तिदेवि श्रीवास्तवले गाउपालिका उच्च जोखिममा रहेको बताउनु भयो । उहाले संक्रमित देखिएका सवैलाई खजुरा लैजाने तयारीका लागी एम्वुलेन्समा लैजाने तयारी गर्दा एक जना भागेको विहान पख स्थानिय वासीको सहयोगमा प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई हाल खजुरा पठाईएको बताउनु भयो ।
भारत संग खुल्ला सीमाना जोेडिएको बाकेको नरैनापुर गाउपालिकामा मात्रै ८७ जना कोरोना भाईरस कोभिड १९ का संक्रमित भेटिएका छन । सो गाउपालिका लाई पुर्ण रुपमा सील गरिएको छ ।

©bardiyanews.com

error: Content is protected By Bardiyanews!!
%d bloggers like this: