२६ श्रावण २०७७, सोमबार

ताजा खबर

बाँके कोरोनाको उच्च जोखिममा, ४६ जनामा कोरोना पुष्टिबर्दियामा ५ दिनका लागी निषेधाज्ञा जारी, गुलरियाको मुख्य बजार सुनसानकाठमाडौंमा ५६ जना सहित ३७८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टिबालविवाह न्युनिकरण गर्न बर्दियाका ३ पालिकामा सरोकारवालासंग छलफलबर्दियामा १ जना पत्रकार सहित २ सय २५ जनाले सहजै कोरोना जितेनेपालमा कोरोना संक्रमणबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ७० पुग्यो।बांकेमा ४९ जनामा कोरोना पुष्टि निषेधाज्ञा मंगलबारसम्म जारी रहनेवडा अध्यक्ष सहित १३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि,जिल्ला प्रशासन कार्यालय बर्दियाद्वारा निषेधाज्ञा जारीकाठमाडौं उपत्यकाका ६२ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टिलकडाउन थप्ने बाँके प्रशासनको निर्णय

खुर्सानीको धुलो आँखामा फाली सुनका गहना चोर्ने व्यक्ति पक्राउ

   २१ असार २०७७, आईतवार २१:०९ प्रकाशित

आँखामा खुर्सानीको धुलो फाली गहना चोरी भएको छ । गुलरिया नगरपालिका वडा नं. ६ स्थित आफताब सुनचाँदी पसलबाट करिब २ लाख ७६ हजार भन्दा बढी रकमको गहना चोरी भएको हो । आइतबार दिउसो ३ बजेको समयमा चोरीको सुचना प्राप्त हुन साथ प्रहरीले चोर्ने व्यक्तिलाई पक्राउ गरेको छ । गुलरिया नगरपालिका वडा नं. ५ का २२ वर्षिय रबिन चौधरीले म सुन खरिद गर्ने मानिस हु, मलाई २ लाख बराबरको सुनका गरगहना देखाउनु होस् भनि पसल संचालक आफताब जसगढलाई भनेको र टेवलमा राखेको १८ पिस मंगलशुत्र अन्दाजी ३ तोला झम्टी पसल संचालकलाई खुर्सानीको धुलो आँखामा छर्की उक्त पसलबाट भागेको बताइएको जनाइएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय बर्दियाबाट प्रहरी निरिक्षक सुशिल थापा मगर सहितको प्रहरी टोलीले चौधरीलाई भाग्दै गरेको अवस्थामा गुलरिया नगरपालिका वडा नं.५ स्थित सन्तोषी टोलबाट फेला पक्राउ गरेको हो । उनको साथबाट १८ थान मंगलशुत्र, खुर्सानीको धुलो, सादा मोवाईल १ थान, पैसा जस्तो बनाई सेतो प्लाष्टिकमा बेरी राखेको ३१८ पिस कागजको गड्डी १ थान भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय बर्दियाका प्रहरी नायब उपरिक्षक डिएसपी योगेन्द्र कुमार खड्काले जानकारी दिनु भयो । पक्राउ परेका चौधरीलाई जिल्ला प्रहरी कार्यलयबको हिरासतमा राखी थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको उहाँले बताउनु भयो ।

©bardiyanews.com

error: Content is protected By Bardiyanews!!
%d bloggers like this: